O MNIE

Idea Comme il faut – (fr. “tak jak być powinno”) powstała z szacunku do wartości rodzinnych. Wiem jak trudno w dzisiejszych czasach jest pogodzić pracę zawodową z prowadzeniem domu, wychowywaniem dzieci, zajmowaniem się ulubionymi zwierzętami czy czasem na własny rozwój. Dlatego oferuje kompleksową pomoc domową, dzięki której będę w stanie choć trochę odciążyć Państwa w codziennych obowiązkach. A jak wiadomo, zgrana rodzina to szczęśliwa rodzina.

Moje usługi mogą mieć stały lub jednorazowy charakter. Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w rozmaitych branżach. Wiedza, a także uważna obserwacja życia codziennego pozwalają nam na zapewnienie Państwu jak najlepiej skrojonej usługi.

Na podstawie rozmowy zaproponujemy indywidualne rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb – od sprzątania domu, ułożenia tygodniowego jadłospisu zgodnego z preferencjami rodzinnymi lub nietolerancjami pokarmowymi po organizację kreatywnych i wciągających zabaw dla dzieci.

Wierzę, że moja pomoc pozwoli Państwu zyskać dodatkowy czas na oddanie się sprawom bardziej przyjemnym – zabawie w gronie rodzinnym, spotkaniom ze znajomymi czy po prostu relaksowi. Zależy nam na tym, żeby poczucie spokoju pod nieobecność domowników i pewność, że usługa jest wykonana fachowo, nigdy Państwa nie opuścił

biuro@commeilfaut.pl
tel: +48 534 738 677

Staram się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, dlatego moja oferta ma indywidualny charakter. Odpowiem możliwie jak najszybciej  na wszelkie pytania lub wątpliwości. 

 

Comme if faut | Tel: 534 738 677 | E-mail: biuro@commeilfaut.pl | ul. Szklanych Domów, 04-346 Warszawa, mazowieckie | NIP: 9512283773 | REGON: 383255513