Gotowanie i pomoc kuchenna

Na specjalne życzenie mogę skomponować jednorazowo lub cyklicznie wspólny jadłospis dla domowników.

Czy prócz czystego domu można zastać również kolację? Nie ma problemu.​

Ułożenie jadłospisu
jednorazowo lub cyklicznie.

Rodzaje kuchni:
polska, francuska, włoska, śródziemnomorska, amerykańska, angielska, wegetariańska, wegańska.

Alergie i nietolererancje. Uważnie słuchamy uwag i dostosowujemy jadłospis do indywidualnych potrzeb.

Powiedz mi czego potrzebujesz, a my postaramy się pomóc.

Staram się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, dlatego moja oferta ma indywidualny charakter. Odpowiem możliwie jak najszybciej  na wszelkie pytania lub wątpliwości. 

 

biuro@commeilfaut.pl
tel: +48 534 738 677

Wszystkie metody, które stosuję podczas gotowania są oparte na tradycyjnych recepturach. Dzięki temu można mieć pewność, że posiłki będą smakować za każdym razem jak w domu rodzinnym!

Jeśli jednak zależy Państwu na poznaniu innych smaków, które nie są tak często dostępne w Warszawie – również znajdziecie je u mnie. Moją pasją jest gotowanie, dlatego też przyrządzę wyjątkowe dania kuchni francuskiej, włoskiej, arabskiej, amerykańskiej, angielskiej czy śródziemnomorskiej, zarówno w wersji mięsnej i bezmięsnej.

W każdym przypadku biorę pod uwagę wskazane wcześniej preferencje, nietolerancje pokarmowe oraz alergie wskazane przez Państwa podczas wcześniej przeprowadzonej rozmowy.

Comme if faut | Tel: 534 738 677 | E-mail: biuro@commeilfaut.pl | ul. Szklanych Domów, 04-346 Warszawa, mazowieckie | NIP: 9512283773 | REGON: 383255513