Gosposia

Z opowieści dziadków wiemy, że gosposia była kiedyś przyjacielem domu. Dzisiaj wielu rodzinom brakuje dodatkowej, nieocenionej pomocy przy codziennych obowiązkach.

Zajmiemy się Państwa domem pod każdym względem:

Każda przestrzeń wymaga odpowiedniego podejścia, aby powszechna zgoda i harmonia panowały w domu przez cały rok.

Odbierzemy dziecko ze żłobka, przedszkola czy szkoły, gdy rodzice muszą zostać jeszcze w pracy.

Po naszych zabiegach dom będzie odpowiednio przygotowany na zaplanowaną wizytę gości czy świąteczne celebracje.

Kreatywne zabawy stymulujące rozwój od najmłodszych lat. 

Nasza ingerencja sprawi, że okna będą lśnić o każdej porze dnia i roku.

Ubrania w szafie nigdy nie mogą znaleźć się w odpowiednim miejscu? Uporządkujemy garderobę, tak żeby szukanie drugiej pasującej skarpetki nie było codziennym wyzwaniem.

Możemy pomóc również w kuchni przygotowując domowe posiłki dla całej rodziny na podstawie wcześniej skomponowanego jadłospisu

Nasza pralka wie co pierze i dobiera do tego odpowiednie środki.

Szczerze wierzymy, że nic tak nie zapewnia komfortu w sytuacjach towarzyskich jak starannie i elegancko wyprasowany strój.

Dzięki odpowiednio dobranym środkom czystości przywrócimy świeży wygląd każdej wykładzinie i dywanowi, który potrzebuje gruntownego wyczyszczenia.

Precyzyjnie wyrównamy każdy niesforny kosmyk trawy, korzystając z Państwa sprzętu.

Zadbamy o kondycję roślin, aby mogły cieszyć oko o każdej porze roku, zwłaszcza podczas ciepłych letnich wieczorów.

Staramy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, dlatego nasza oferta ma indywidualny charakter. Odpowiemy możliwie jak najszybciej na wszelkie pytania lub wątpliwości. 

biuro@commeilfaut.pl
tel: +48 534 738 677

Dążymy do tego, aby przywrócić tę zapomnianą już niegdyś tradycję do współczesnych domów. Oferujemy pomoc jako gosposia, która przekraczając próg Państwa domu zadba o niego jak o swój własny. Z uwagą i chęcią posprzątamy każdą przestrzeń, wypierzemy ubrania, pobawimy się z dziećmi… a nawet wyjdziemy z pupilem na spacer, gdy zajdzie taka potrzeba. Możemy pomóc również w kuchni przygotowując domowe posiłki dla całej rodziny na podstawie wcześniej skomponowanego jadłospisu, dostosowanego indywidualnie do potrzeb oraz preferencji kulinarnych domowników.

Comme if faut | Tel: 534 738 677 | E-mail: biuro@commeilfaut.pl | ul. Szklanych Domów, 04-346 Warszawa, mazowieckie | NIP: 9512283773 | REGON: 383255513